O nás


Toto všetko Vám ponúka naša spoločnosť Ascorp corporation s.r.o., ktorú možno charakterizovať ako dynamickú, rýchlo napredujúcu s novou víziou pre komplexné a moderné riešenia. Sme tím skúsených ľudí, ktorí spájajú podnikanie, trhy a ľudí udržateľným spôsobom už vyše 6 rokov. Našim klientom dodávame hodnotu tým, že im poskytujeme najspoľahlivejšie a najefektívnejšie riešenia v oblasti personálnych služieb ako stavebné práce, elektromontážne práce, vyhľadávanie vhodných partnerov v podnikaní, verejné obstarávanie, reklama a marketing a zároveň financovanie k uvedeným zámerom, a to s maximálnym zohľadnením na ekológiu a účelnosť.

Prioritou našej spoločnosti je stať sa lídrom na slovenskom trhu a hlavným partnerom v oblasti služieb, ktoré budú zabezpečovať spoločnosti ručiace kvalitnou prácou

PRE FIRMY A SAMOSPRÁVY pôsobiace v strojárenskom, hutníckom a v stavebnom priemysle.

Chceme byť dôveryhodným partnerom pre všetkých klientov, ktorí hľadajú individuálny prístup, kvalitné a efektívne služby, ktoré zodpovedajú najvyšším štandardom. Pracujeme na neustálom zlepšovaní a rozširovaní portfólia služieb, ktoré chceme ponúkať aj v ďalších regiónoch Slovenska s ambíciou presadiť sa v ostatných krajinách Európskej únie.

Našou filozofiou je dokonale spoznať firmu, overiť si jej schopnosti a zručnosti v praxi a zabezpečiť tak adekvátnu, čo najlepšiu firmu alebo spoločnosť podľa požiadaviek klienta, ktorá si nás vybrala ako partnera pre personálne služby.