bizref.sk VÝHRY

„označ si políčko / vyber si výhru / zadaj údaje“


Náš portál chce byť užitočný pre podnikateľov ale aj pre širokú verejnosť. Preto sme vytvorili hru, ktorá môže byť prospešná pre všetkých.

Info pre súťažiacich

Zapojiť sa do našej súťaže bizref.sk VÝHRY môže ktokoľvek a to veľmi jednoducho. Stačí, ak navštívite náš portál bizref.sk a zapojíte sa do hry skôr, ako budú obsadené všetky políčka.

Na hlavnej stránke v časti bizref.sk VÝHRY postupujte podľa týchto krokov:

  1. Vyberte si kliknutím jedno voľné očíslované políčko na hracej (štvorčekovej) ploche.
  2. Ste presmerovaní na profil nášho partnera, vďaka ktorému môžete v tejto hre niečo zaujímavé vyhrať.
  3. Tu si vyberte kliknutím výhernú cenu, o ktorú chcete súťažiť.
  4. Zadajte vaše meno/nickname a vašu e-mailovú adresu.
  5. Kliknutím na tlačidlo Odoslať vyjadríte súhlas s Podmienkami súťaže a spracovaním vašich osobných údajov a ste zapojení v hre.
  6. Po uplynutí času každého súťažného kola vyžrebujeme a vyhlásime na bizref.sk šťastného výhercu a zároveň ho kontaktujeme na e-mailovú adresu, ktorú nám zanechal.
  7. Veľa šťastia !

Pre tých, ktorí sa chcú zviditeľniť v súťaži

Ide o jednoduchú formu súťaže, pri ktorej internetoví užívatelia majú možnosť vyhrávať vecné ceny a vy sa môžete zviditeľniť ako subjekt, ktorý túto cenu do súťaže venoval.

Každý zapojený súťažiaci automaticky navštívi webový profil subjektu, ktorý cenu do súťaže vložil. Tu sa, okrem budovania vyššej návštevnosti, pre vás naskytá možnosť, zaujať pozornosť súťažiaceho.

Podmienkou zapojenia sa podnikateľského subjektu do tejto súťaže je naše partnerstvo. Viac informácií o službách pre podnikateľov tu – bizref.sk firma alebo bizref.sk FIRMA DOPING.