Yoga Studio Šaľa - yoga, ashtanga

Názov spol.:SHANTI - Ashtanga Yoga Studio, Šaľa
Sídlo firmy:Nitrianska 5, Šaľa 927 01
E-mail:veroni.sedlakova@gmail.com
Telefón:0908 118 160, 0907 050 743
Web: yoga-sala.bizref.sk
IČO:-
DIČ:-
IČ DPH:-
Otvoriť mapu v novom okne

O nás

Sme útulné a komorné štúdio. Venujeme sa ashtanga yoge už niekoľko rokov. Je to ucelený a tradičný spôsob učenia strarý 5000 rokov. 

Zameriavame sa na individuálny pristup, konkrétne zdravotné obmedzenia a fyzické danosti klienta.

Učíme techniku správneho dýchania, detailne sa venujeme vybraným pozíciám tradičným spôsobom učenia yogy.

Klientovi nastavujeme prax jogy osobitne aby mala terapeutický účinok.

 

Verejné hodiny sú v počte max.9. praktikantov a je potrebné sa vopred nahlásiť telefonicky alebo v uzavretej skupine na FB: SHANTI - Ashtanga Yoga Šaľa

Skupina je otvorená a možete sa pridať ako začiatočník.

Pre vačšie pohodlie, intimitu a riešenie vážnych zdravotných problemóv máme v ponuke aj súkromné hodiny, terapiu duše a individualné programy podľa potrieb klienta.

 

kontakt na nás:

Simona 0907 050 743    @    Veronika 0908 118 160

 

 Yoga uzdravuje <3

 

 

Ďaľšie služby v našom portfóliu:

Terapeut duše:

Terapia Duše je špecifický spôsob práce s Dušou. Je to veľmi účinná, no pritom jemná metóda, pri ktorej sa dá zvládnuť naraz i viac problémov, a to bez nutnosti opakovane prežívať nepríjemné zážitky (napr. v porovnaní s regresnou terapiou). Pre úspešné absolvovanie terapie stačí jediná vec - úprimná snaha a odhodlanie zmeniť svoj život.
V tejto terapii sa riešia problémy na fyzickej, ale aj psychickej úrovni (bloky, strachy, problémy s hojnosťou, plodnosťou, nízke sebavedomie, vzťahové problémy akéhokoľvek druhu, pracovné problémy a problémy v profesnom smerovaní, nadváha, rôzne fyzické potiaže...).
V priebehu terapie pracujem s podvedomím klienta. Táto metóda je 100% bezpečná a klient si celý priebeh terapie pamätá. Zmeny, ktorými počas terapie prejdete sa dejú okamžite  na veľmi hlbokej úrovni.
Poslaním Terapeuta Duše je:
Oslobodzovať duše od zbytočného utrpenia, pomáhať prostredníctvom rušení rôznych druhov pút, zakliatí a sľubov a prostredníctvom absolútneho odpustenia sebe i druhým k slobode Duše a otvorenému srdcu tak, aby sa každý mohol vrátiť sám k sebe, vziať si späť svoju vlastnú vnútornú silu a byť sám sebou.
Doba trvania terapie: cca 1,5 - 2 hodiny
Kontakt: 0907 050 743