Pernikiáda v Suchej nad Parnou 2016

Dátum:13. Dec - 13. Dec
Miesto:Suchá nad Parnou
Kategória: Obecné dni, hody, slávnosti , Jarmoky, trhy, burzy , Gastronómia, degustácie , Folklór, tradície , Deti a rodina

Popis podujatia

Pernikiáda v Suchej nad Parnou 2016

Dátum, čas a miesto konania:
Dňa 27. november 2016, od 15.00 h.,
Kultúrny dom v Suchej nad Parnou

Vôňa čerstvých medovníkov je už ôsmym rokom synonymom adventu v obci Suchá nad Parnou.
27. novembra si príďte ozdobiť ten svoj i vy a zažite nedeľu plnú aktivít spojených s prípravami na Vianoce.

Základnou ideou podujatia je zdieľanie predvianočného popoludnia, nadviazanie na pôvodné hodnoty a tradície prostredníctvom aktivít, z ktorých najdôležitejšou je spoločné zdobenie perníkov. Za jedným stolom sa tak už osem rokov stretávajú všetky generácie, ktoré svojou kreativitou prispievajú k spoločnému dielu – jedlým farebným skvostom, z ktorých sa tešia najmä deti. 

Za príjemných tónov kolied je tiež pre návštevníkov pripravená pútavá prezentácia ľudových zvykov typických pre Suchú nad Parnou a na osvieženie teplý čaj.

Vstup voľný!

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.