KOLLÁROVCI: Môj život je muzika

Dátum:30. Oct - 30. Oct
Miesto:Trenčín
Kategória: Folklór, tradície , Hudba, festivaly, koncerty

Popis podujatia

30.10.2016 - 16:00
z technických príčin sa koncert presúva do športovej haly na Mládežníckej ulici. Prosíme všetkých návštevníkov ktorí si zakúpili vstupenky v KIC aby si prišli vyzdvihnúť nové vstupenky.

Kapela Kollárovci je zoskupením mladých, talentovaných hudobníkov, ktorí svojim hudobným umením zabávajú a rozveseľujú už mnoho rokov poslucháčov doma i za hranicami Slovenska.

Ich živá hudba, temperamentný spev a humorné slovo vytvárajú nezabudnuteľnú atmosféru, ktorá vyčarí na vašej tvári úsmev, nadšenie a dobrú náladu. 


Vstupné: 11 - 15 eur

Mestská športová hala

Mládežnícka

Trenčín

Slovensko

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.