Pesničky z Kasína

Dátum:30. Apr - 30. Apr
Miesto:Trstice
Kategória: Hudba, festivaly, koncerty , Párty, disco, nočný život , Tanečné zábavy, plesy

Popis podujatia

Pesničky z kasína Gala Show 30. apríla 2020 v Trnave!

Mimoriadne úspešný program Pesničky z kasína, ktorý poznáte z vysielania TV Šláger a z internetovej TV Kasíno, zavíta vo štvrtok 30. apríla o 19. hodine do Trnavy do kina Hviezda.

Pôjde tentoraz o Gala Show tohto programu, v ktorom sa predstaví hneď niekoľko hviezd našej hudobnej scény. Bude to popredná skupina melodických šlágrov Akropola, ktorú tvoria: Hanka Maximová, Rasťo Pittner a Daniel Ročiak. Na svojom konte majú 4 albumy: dva s ľudovými piesňami a dva s melodickými šlágrami. Z ich najväčších hitov spomeňme aspoň tieto: Sen krásny býval, Vieš ma spútať láskou, Pieseň k narodeninám či Noc tancuje v nás.

Dušou celého programu Pesničky z kasína je manželský pár Silvia a Peter Klimentovci. Obaja speváci sa tešia popularite vďaka ich spoločným piesňam ako napríklad: Italiano Italiano alebo úspechu ich albumu Manželské duetá, na ktorom nájdeme také hity ako: Bozkávaj ma celú, Ciao Mio Amore či Taká, taká som.

Ďalším účinkujúcim v programe Pesničky z kasína – Gala Show bude talentovaný spevák Marek Bednár, ktorý zaujal doteraz dvoma albumami: Poď so mnou a Náruč snov. Z jeho hitov spomeňme aspoň niektoré: RIO, Náruč snov, Nápoj lásky či Vyvešti mi cigánka.

Všetkých účinkujúcich bude sprevádzať skvelá skupina Benefit, ktorú diváci poznajú tiež z televíznej obrazovky z úspešného programu Pesničky z kasína.

Užite si ho aj vy so stále aktuálnym hitom Ervína Klimenta Otvárajte kasíno!

Kino Hviezda

19:00

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.