Wannado Festival Športu 2019

Dátum:31. Aug - 31. Aug
Miesto:Kysucké Nové Mesto
Kategória: Deti a rodina , Športové podujatia , Súťaže, majstrovstvá

Popis podujatia

Wannado Festival Športu, známy v Českej republike a Poľsku ako Festival Sporťáček sa stal najväčšou náborovou športovou akciou spájajúcou zábavu a prezentáciu športu. Tento koncept od roku 2011 priviedol k pohybu cez 15 tisíc detí. Akcia podporovaná športovými osobnosťami, odborníkmi i silnými partnermi. Tento rok sa predstaví aj na Slovensku a to na štyroch podujatiach, ktoré už dnes majú nielen svoju históriu ale aj veľkú návštevnosť.
Wannado festival športu sa v tomto roku predstaví aj v Kysuckom Novom Meste ako sprievodný program v rámci 20. výročia spoločnosti SCHAEFFLER Kysuce, ktoré sa uskutoční 31.08.2019 na trávnatej ploche oproti výrobnému závodu SCHAEFFLER kysucké Nové Mesto. Tešiť sa môžete na bohatý program pre celú rodinu. V rámci Wannado zóny pre Vás pripravujeme prezentáciu mnohých športov a športových organizácií a rodičia s deťmi si budú môcť zdarma vyskúšať našu nafukovaciu prekážkovú dráhu 5K inflatable FUN. A to nie je všetko! Čaká Vás veľa ďalšej zábavy, o ktorej Vás budeme priebežne informovať. Už teraz sa veľmi tešíme a sme hrdí na to, že môžeme byť súčasťou 20. výročia spoločnosti SHAEFFLER kysucké Nové Mesto. V prípade, že ste klub a máte záujem o registráciu, je možné bezplatne sa zaregistrovať tu: https://www.wannadosports.com/festival/?lang=sk

clock
Sobota 31. augusta 2019 o 10:00 – 18:00

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.