Jazz és bor a bástyák alatt- Jazz a víno v tieni bášt 2019. III.

Dátum:31. Aug - 31. Aug
Miesto:Komárno
Kategória: Gastronómia, degustácie , Hudba, festivaly, koncerty

Popis podujatia

Még nincs vége a nyárnak! Egy nagy nyárzáró koncerttel készülünk nektek a WineGarden színpadán.
Augusztus 31-én FARKAS GÁBOR GÁBRIEL kápráztat el minket a régi idők kedvenc könnyűzenei klasszikusaival. Egy Brodway-este Komáromban, mely egyenesen New York felhőkarcolói közé repíti a nézőt.

Jegyek már hétfőtől kaphatóak a Tomtel és Reboot üzletekben, illetve a WineGardenben (8:00 - 15:00). A belépő tartalmaz EGY POHÁR MINŐSÉGI BORT és ülőhelyet.

Asztalfoglalás a WineGarden FB oldalán vagy az info@wineart.sk e-mail címen.
-----------------------------------------------------------------------------------
Leto ešte neskončilo! Pripravujeme Vám ďalší veľký letný koncert vo WineGardene. 31. augusta Vás Gábor Gábriel Farkas bude fascinovať obľúbenými klasickými hudbami zo starých čias. Brodwayský večer v Komárne diváka zanesie priamo k mrakodrapom do New Yorku.

Vstupenky sú v predpredaji od pondelka v obchodoch Tomtel a Reboot a vo WineGarden od 8:00 do 15:00.

Zarezervujte si stôl na WineGarden FB alebo na info@wineart.sk.

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.