MAX RUN 2019 - Bežme spolu pre Kevina, ktorý behať nemôže

Dátum:29. Sep - 29. Sep
Miesto:Trstice
Kategória: Dobrovoľníctvo , Športové podujatia

Popis podujatia

MAX RUN 2019 "Bežme spolu pre Kevina, ktorý behať nemôže"
Minulý rok sme charitatívnym behom pomohli 17 ročnému Tiborkovi, ktorý trpí svalovou dystrofiou a už 12 rokov nevie chodiť z čoho 3roky je pripútaný k posteli a pripojený na dýchacie zariadenie. Celkovo prišlo túto dobročinnú akciu podporiť až 423 bežcov a vyzbieralo sa pre chlapca 2691€, ktoré mu pomáhajú pri zabezpečovaní jeho každodenného boja o život.
Tento rok by sme chceli charitatívnym behom podporiť 8ročného Kevinka – chlapca, ktorý trpí muskulárnou dystrofiou. Chlapec sa narodil v roku 2010 ako zdravé dieťatko.
Keď mal Kevin jeden rôčik začal chodiť ako ostatné deti avšak stále viac padal až kým odhalili vyšetrenia lekárov, že niečo nie je v poriadku. Keď mal 3roky tak prestal samostatne chodiť a odvtedy je odkázaný o starostlivosť mamy, ktorá ho vychováva sama. Chlapcovi pomáhajú liečenia a rehabilitácie, ktoré sú však finančne náročné a neprepláca ich poisťovňa a rodina si ich nemôže dovoliť.
Charitatívnym behom – a vyzbieranými finančnými prostriedkami by sme chceli dopomôcť splniť chlapcov veľký sen – opäť chodiť a behať ako jeho rovesníci..♥
Dôležité informácie:
Termín behu: 29. SEPTEMBER 2019
Štartovné dospelý, deti: 5€
Trať: 250m detská trasa, 2500m, 5000m a 10 000
Registrácia : od 8:00
On line registrácia : www.pretekaj.sk
Štart: 9:30 detský beh
10:00 hlavný beh
Každý bežec si môže vybrať dĺžku trate, ktorú chce zabehnúť – 2,5, 5 alebo 10km.
Každý bežec bude okrem pitného režimu a občerstvenia obdarený aj poukážkami na zľavu od našich partnerov a svojím registračným číslom sa automaticky dostáva do tomboly o hodnotné ceny, ktorá sa uskutoční po ukončení behu.
Bežme spoločne pre Kevinka, ktorý behať nemôže a okrem dobrého pocitu z pohybu si doprajme aj dobrý pocit, že sme niekomu pomohli
Tešíme sa aj na teba 29. septembra

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.