XX.Kisudvarnoki Falunap - The Best Summer Closing Fest

Popis podujatia

XX.Kisudvarnoki Falunap - The Best Summer Closing Fest
Dni obce Malé Dvorníky - Posledný festival leta
2019. augusztus 24-25.

Mindenkit szeretettel várunk 2019. augusztus 24-én és 25-én Kisudvarnokban, ahol gazdag programmal, finom étellel, itallal várjuk Önöket.

2 napos belépőjegy, melynek ára 8 euró elővételben a www. kisudvarnok.sk oldalon, ill. a községi hivatalban kapható, ahol elővételben egynapos belépő is megvásárolható.
Egynapos belépőjegy ára a helyszínen 5 euró, 2 napos belépőjegy ára a helyszínen 10 euró, gyerekeknek 150 cm-ig ingyenes. Kisudvarnok község lakosainak a belépés ingyenes.

Mindenkit szeretettel várunk és jó szórakozást kívánunk!

Čakáme Vás 24. a 25. augusta 2018 na nádvorí Obecného domu s bohatým programom, výborným jedlom a občerstvením.

2-dňová vstupenka v predpredaji na www.kisudvarnok.sk a na obecnom úrade za 8 eur, kde si môžete zakúpiť aj denný lístok.
Denná vstupenka na mieste 5 eur, 2-dňová vstupenka na mieste 10 eur. Pre miestnych obyvateľov a deti do výšky 150 cm vstup zadarmo.

Všetkých srdečne vitame a prajeme veselú zábavu!

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.