Majself & Grizzly // Dj Dalton Mayer //

Dátum:26. Jan - 26. Jan
Miesto:Nitra
Kategória: Párty, disco, nočný život

Popis podujatia

Majself s Grizzlym patria medzi najvyhľadávanejších interpretov súčastnosti, aj vďaka povestnej energickej show, ktorú nám predvedú už čoskoro a s ktorou dokážu rozprúdiť dav.

Album TRIP je v poradí 3. spoločným štúdiovým nosičom Majselfa a Grizzlyho. Obsahuje 17 skladieb, na ktorých fanúšikovia môžu počuť spolupráce s menami ako Kali, Ben Cristovao, DJ Wich, ADiss, P.A.T., ale aj Plexo, Fejbs, Dualit či Matej Straka z Nerieš.
Určite zaznejú najväčšie hity ako napr. Mám to rád, Talizman, Vlny, Rolls Royce, Schody do neba a ďalšie iné veľkých bômb.

https://www.facebook.com/DJDaltonMayer/
https://www.facebook.com/Majself/

Pridaj sa na event, zapoj sa do súťaže o super ceny a pozvi svojich kamošov pretože takúto párty Nitra dlho nezažila.

Luna Disco Koktail Club, 22:00

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.