Peter Konečný a Dominik Bari o filmoch - dáme to na Oscara?

Dátum: 8. Jan - 8. Jan
Miesto:Nitra
Kategória: Kino, filmy , Prednášky, semináre, besedy

Popis podujatia

Filmový klub v Nových Zámkoch pre širokú verejnosť prináša exkluzívne na jednom pódiu dve osobnosti zo sveta kinematografie. Slovenský filmový kritik a publicista Peter Konečný uvedie svoj pohľad na dokumentárne filmy a šikovný mladý filmár študujúci v Londýne Dominik Bari nám predstaví svoj krátkometrážny film Oymyakon, vďaka ktorému ho Americká filmová akadémia umení a vied dokonca kvalifikovala na Oscara. Čo to vlastne znamená, čím ich ten film zaujal a mnoho ďalších vecí sa dozvieme od tých najpovolanejších. Nepremeškajte šancu !
https://system.cinemaware.eu/wstep1.php?id=b2d51955686d9bd166164ce540584aebce94111f2c9bbd449329f30c
Cena: 3 eurá pre verejnosť, 2 eurá pre držiteľov karty Filmového klubu (zľava sa uplatňuje pri kúpe lístka v pokladni kina)

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.