Hormonálna joga pre ženy

Dátum: 9. Feb - 9. Feb
Miesto:Nitra
Kategória: Osobný rozvoj , Prednášky, semináre, besedy , Športové podujatia

Popis podujatia

Každá z nás bez ohľadu na vek a kondíciu hľadá cvičenie, ktoré by bolo jemné, ženské a zároveň, aby sme sa mu mohli venovať v pohodlí domova. Je úžasné, ak nájdeme také, ktorým získame energiu, silu, sviežosť a ohybnosť a okrem toho si zlepšíme zdravie. Presne taká je Hormonálna joga pre ženy. Krásna, ženská a zdravá. Venujte pozornosť všetkým navôkol, no nezabúdajte ani na seba. Nájdite si 30 minút počas dňa a buďte príjemnejšou, krajšou a zdravou. Na dvojdňovom víkendovom seminári sa naučíte túto veľmi účinnú a zároveň ozdravnú zostavu Hormonálnej jogovej terapie (HJT) podľa Dinah Rodrigues. Absolventky sa cítia ženskejšie, vitálnejšie, príjemnejšie a uvedomujú si svoju dôležitosť i jedinečnosť. Budete sa cítiť spokojné, plné energie a chuti do života. Okrem toho si vašu krásnu energiu a iskru všimne aj okolie.
Počas seminára si vychutnáte pohodu, kľud, zastavíte sa v zhone každodenného života. Na seminári sa naučíme celú zostavu Hormonálnej jogy, vysvetlíme si ako funguje naše telo, naučíme sa dýchať, vnímať seba, precvičíme techniky na odbúranie stresu, ktoré sú skvelou pomôckou pre udržanie sa v kľude a harmónií. 
Stretnutia nebývajú náhodné. Nebude tomu inak ani v tomto prípade. Strávime v spoločnosti iných dám celý deň a možno budú zdrojom inšpirácie a informácií, ktoré vás posunú ďalej. Semináre sa nesú v príjemnej a otvorenej atmosfére, kde každá z nás vkladá to pekné, ženské, jemné. Nachádzame častokrát zabudnutú silu byť a vychutnávať si krásu seba. 
Využite šancu prihlásiť sa na seminár vo vašom okolí.

Teším sa na stretnutie s vami.

Monika Konečná
MYoga.sk

REGISTRÁCIA: http://www.myoga.sk/udalost/hormonalna-joga-pre-zeny-9-2-2019-nitra/

VIACEJ INFO: www.myoga.sk 
OTÁZKY NA TEL.ČÍSLE: 0907 / 080 754 ALEBO EMAILY: info@myoga.sk

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.