Én+Te=Mi?

Dátum:16. Jan - 16. Jan
Miesto:Dunajská Streda
Kategória: Prednášky, semináre, besedy

Popis podujatia

Beszélgetős est, mely a párkapcsolat lélektanja köré épül: mik egy egészséges párkapcsolat tartópillérei, hogyan alakul a közös identitás, tévhitek/tabuk, miként befolyásolják a gyermekkorunk mintái a párkapcsolati választásainkat a felnőttkorban, hogy juthatunk el a "héja-násztól a kiegyensúlyozott párkapcsolatig, hűtlenségen innen és túl, változó szerepek. 
Molnár Frida (pszichológus) kollégámmal beszélegtünk majd, a beszélgetést Štefkovič Patasi Ági vezérli, aki maga is pszichológus. 
Mindenkit szeretettel várunk!

Buena Coffee House, 17:00

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.