Dilemma DJ set - Bottéka inside

Dátum:28. Dec - 28. Dec
Miesto:Komárno
Kategória: Hudba, festivaly, koncerty , Párty, disco, nočný život

Popis podujatia

Music: funk, latin, afro, disco, soulful house
DJ: Dilemma

Sziasztok!
Nektek is hiányoznak a nyári bottékás teraszos esték jó zenével, finom borokkal? Nekünk nagyon. Úgy döntöttünk, hogy a két ünnep között csinálunk egy téli benti játszást, és megpróbáljuk bizonyítani a "sok jó ember kis helyen is elfér" elvet. Gyertek, jó lesz :-)
Ahojte!
Aj vám chýbajú letné večierky na terase Bottéka s príjemnou hudbou a chutnými vínami? Nám veľmi. Preto sme sa rozhodli, že spravíme jednu akcošku medzi dvomi sviatkami a skúsime dokázať, že "dobrí ľudia sa zmestia aj na malom mieste". Prídte, bude veselo :-)

21:00

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.