Karácsonyi üzenet - Hlásanie Božieho slova

Dátum:21. Dec - 21. Dec
Miesto:Komárno
Kategória: Duchovné a náboženské podujatia

Popis podujatia

2017. december 21. (péntek) 
A hagyományoktól eltérően a Villa Camarum Polgári Társulás és társszervezői december 21-én, pénteken zárják az idei adventi műsorfolyamot, hogy advent utolsó vasárnapján, azaz december 23-án, már mindenki az otthonában tudjon készülődni a legszentebb ünnepre. 

Program:
16:30-17:00 – szabadtéri igehirdetés a katolikus, a református, a baptista és az evangélikus gyülekezet plébánosa/lelkésze/prédikátora tolmácsolásában és az adventi koszorú negyedik gyertyájának meggyújtása a Klapka téren

21. decembra 2018 (piatok)
Aby sa každý mohol v poslednú adventnú nedeľu, čiže 23. decembra pripravovať na sväté Vianoce v pohode svojho domova, Občianske združenie Villa Camarum a jeho partneri uzatvoria tohtoročný sled adventných podujatí dňa 21. decembra. 

Program:
16:30-17:00 – hlásenie Božieho slova pod otvoreným nebom predstaviteľmi katolíckej, reformovanej, evanjelickej a baptistickej cirkvi a zasvietenie štvrtej adventnej sviečky na adventnom venci na Klapkovom námestí.

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.