Štefanská párty Event House Žilina

Dátum:26. Dec - 26. Dec
Miesto:Žilina
Kategória: Párty, disco, nočný život

Popis podujatia

Rok 2018 sa blíži ku koncu, príď osláviť Štefana vo veľkom štýle!

V stredu, 26. decembra, roztancuje celý Event House živelná Malalata a DJ DayD. Bav sa, tancuj, oslavuj s priateľmi! Pripravte sa na nespútané reggae, balkánsku hudbu či electro swing, super drinky a bláznivú štefanskú atmosféru.

Zožeň kamošov a nezabudni na rezervačku. 

Malalata je hudobný projekt dvoch DJ-ov zo Slovenska, ktorí už viac 10 rokov vypredávajú kluby a stihli už niekoľko turné v Japonsku, USA či Mexiku. DJ DayD sa vo svojej tvorbe venuje žánrom ako electro swing, nu jazz, world´n´bass.


| VSTUPENKY |

Vstupenky je možné zakúpiť v predpredaji v sieti ticketportal.sk alebo priamo na mieste v deň podujatia.

• Vstupenky v predpredaji: 9 €.

• Vstupenky na mieste: 12€.


| REZERVÁCIA STOLOV |

Zabávajte sa s celou partiou! Stoly si jednoducho rezervujete na festivaly@spicybrown.sk alebo na tel. č. +421 918 397 133.

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.