VIANOČNÝ KONCERT MÁRIE ČÍROVEJ

Dátum: 9. Dec - 9. Dec
Miesto:Dolný Kubín
Kategória: Hudba, festivaly, koncerty

Popis podujatia

pozývame vás
na Vianočný koncert slovenskej speváčky Márie Čírovej
a sláčikového kvarteta

Zažite unikát!
Mária Čírová v súčasnosti patrí medzi hudobné divy, akých na slovenskej scéne mnoho nenájdete. Záujem o túto silnú a charizmatickú speváčku stále rastie, a to najmä vďaka jej fascinujúcim živým vystúpeniam. Máloktorý umelec dokáže vtiahnuť publikum do svojho unikátneho sveta tak, ako to už veľakrát počas svojich koncertov dokázala Mária.
MÁRIA ČÍROVÁ je veľmi talentovanou, úspešnou slovenskou interprétkou, skladateľkou a klavíristkou. Narodila sa v hudobníckej rodine s koreňmi skladateľa E.Suchoňa.
Dvakrát získala ocenenie zlatý slávik. Do povedomia sa dostala, keď vyhrala súťaž
Coca-cola Pop star 2008. Je držiteľkou ceny OTO 2018.

vstupné 15 €, vstupenky už v predaji 

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.