Filmový festival Ekotopfilm - Envirofilm

Dátum:30. Dec - 30. Dec
Miesto:Veľký Meder
Kategória: Kino, filmy

Popis podujatia

Filmový festival EKOTOPFILM – ENVIROFILM zavíta opäť do Veľkého Medera.

Naším posolstvom je environmentálne vzdelávať a pozitívne meniť správanie ľudí k našej planéte, prostredníctvom filmov a sprievodných diskusií. Dbať na ochranu životného prostredia je v dnešnej dobe viac ako potrebné. 

Festival otvárame doobeda programom pre deti s vopred dohodnutými základnými a strednými školami. 

Podvečer sme tu pre verejnosť. Okrem jedinečných dokumentárnych filmov z celého sveta vám prinášame program "mimo plátna", kde diskutujeme s našimi hosťami na aktuálne témy.

Nájdete nás v Mestskom kultúrnom stredisku. U nás máte vstup ZADARMO! Zoberte kamošov, príbuzných a príďte nás pozrieť. Tešíme sa na vás! :)

>>>Program:
16:00 : DOJEDZ TO : PRÍBEH O PLYTVANÍ JEDLOM
17:00 : ŽIVOT V OBLAKOCH
18:00 : MIMO PLÁTNA : Z 12% na 50% OD TRIEDENIA K RECYKLOVANIU
19:00 : SPOMAĽOVANIE RÝCHLEJ MÓDY
20:10 : BUDÚCNOSŤ NAŠICH MIEST
20:30 : GANGA : SVÄTÁ (ZNE)SVÄTENÁ RIEKA 

Viac info na : http://www.ekotopfilm.sk/velkymeder

www.ekotopfilm.sk

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.