Mikuláš v MAXe

Dátum: 1. Dec - 1. Dec
Miesto:Trnava
Kategória: Deti a rodina , Hobby, remeslá, tvorivé dielne , Hudba, festivaly, koncerty

Popis podujatia

Milé detičky, príďte dňa 1.decembra 2018 v sobotu  do dunajskostredského MAXu, kde na vás bude čakať Mikuláš, čert a anjel  so sladkými balíkmi  a prekvapeniami. Zázračnú vianočnú atmosféru vyčaruje pre detičky skupina GLAMOUR  svojím vianočným programom.

Tešiť sa môžete na fotenie s mikulášom, tvorivé dielničky a maľovanie na tvár.

 Partnermi akcie sú: Club,Beauty Hair, Black & White, Esoline, Devergo, Paparazzi, Fashion optic,Családi Könyvklub, Party land, MIZO, Arizona Cafe, Prominent Cafe, Duntel, Magenta , Klenoty trend, Sunmaxx, Pizza Extra, Arena Poker Klub, Swan, Terezia 100 a Revi-SK . 

 Mediálnym partnerom je týždenník Žitný Ostrov, klikk out a Dunaszerdahelyi.sk.

Detičky, nepremeškajte Mikuláša  dňa  1.decembra o 14:30hodine.

Tešíme sa na Vás.

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.