Golden Voices Gospel

Dátum:12. Dec - 12. Dec
Miesto:Prievidza
Kategória: Hudba, festivaly, koncerty

Popis podujatia

Tak toto tu ešte nebolo! Do Prievidze prichádza gospelový zbor, ktorý účinkoval s hviezdami ako Michael Jackson, či Mariah Carey!
Pozývame vás na vianočný gospelový koncert v podaní hudobného zoskupenia priamo z New Yorku – The GOLDEN VOICES of GOSPEL. Prestavia nám gospelové piesne a populárne černošské spirituály, nebudú chýbať ani známe skladby “OH , Happy Day” či “Glory, Glory, Hallelujah”.
The GOLDEN VOICES of GOSPEL je 12-členné zoskupenie černošských afro-amerických sólistov a muzikantov pod vedením baptistického reverenda – pastora Dwighta Robsona.
V rámci európskeho turné skupinu privítame aj v Prievidzi už 12. decembra 2018 v Domu kultúry v Prievidzi o 19.00 h.

Vstupné: 20,00 € v predpredaji, 23,00 € v deň podujatia, vstupenky sú už v predaji v DK PD.

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.