Mikulášsky sprievod anjelov a čertov v Prievidzi 2018

Dátum: 5. Dec - 5. Dec
Miesto:Prievidza
Kategória: Deti a rodina , Divadlo, literatúra

Popis podujatia

Vianočné obdobie začína v meste Prievidza príchodom Mikuláša, ktorý k nám zavíta v stredu, 5. decembra 2018 a otvorí Vianoce v meste.
Mikulášsky sprievod anjelov a čertov vyštartuje o 16.00 h od „kostola Piaristov“ na Námestie slobody. Na čele sprievodu pôjde Mikuláš a jeho družina.
Spoločne s anjelikmi a čertíkmi sa presunieme na Námestie slobody, kde na nás čaká interaktívna veselá show v podaní Crazy Chichi & friends, rozsvietenie vianočného stromčeka a mnoho sladkostí od Mikuláša a jeho pomocníkov. Podujatie bude prenášané na veľkoplošné plátno.
Zároveň vás pozývame na veselé rozprávkové predstavenie pre verejnosť „Naša rozprávková ulica“, ktoré si pre vás pripravilo Kultúrne a spoločenské stredisko v Prievidzi v podaní Divadla „A“ a Divadla SHANTI, o. z..  Skúste sa na ľudí pozrieť aj inak. Trebárs rozprávkovými očami! Predstavenie sa bude konať vo štvrtok 6. decembra 2018 o 17.00 h v Dome kultúry!
Predstavenie je určené pre všetky dobré deti a ich rodičov a je zároveň spojené aj s príchodom Mikuláša! Rodičia prinesú balíčky pred predstavením do šatne Domu kultúry v Prievidzi označené menom a priezviskom dieťaťa.
Vstupné: 3,00 €, vstupenky sú už v predaji v pokladni Domu kultúry Prievidza!

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.