CHLIEB S MASLOM TRENČIANSKE TEPLICE

Dátum: 2. Dec - 2. Dec
Miesto:Trenčianske Teplice
Kategória: Divadlo, literatúra

Popis podujatia

„Ženy sa skrátka k mužom nehodia.“

„Som slobodný!” - to je ústredné zvolanie v divadelnej hre o trochu mužoch, ktorí hľadajú zmysel partnerských vzťahov a ako v nich zotrvať.

„Najlepšie by bolo, keby muži a ženy žili zvlášť a navštevovali by sa len občasne, za odmenu…” Herci Juraj Loj, Branislav Deák, Martin Mňahončák a Dominika Žiaranová vtiahnu publikum do sveta mužských dilem, kedy sa na misky váh kladú sloboda i beznádej na jednej strane a lákavý svet lásky na druhej. Treba počítať so všetkým – aj s tým dobrým, aj s hrozbou, že skončíte o chlebe s maslom...

Vstupenky

Voľné sedenie: 17€

VIP box s občerstvením: 25€

Vstupenky v predpredaji zakúpite na www.ticketportal.sk

Divadlo je súčasťou podujatia Divadelná jeseň Trenčianske Teplice. Viac informácií o programe nájdete na www.visit-teplice.com.

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.