O strachu bez strachu

Dátum: 6. Nov - 6. Nov
Miesto:Banská Bystrica
Kategória: Prednášky, semináre, besedy

Popis podujatia

Podrobnejšie informácie: 0915 80 40 10, academy@unitqq.sk

Mali ste niekedy strach? Čo ste vtedy spravili? Zbalili ste sa a ušli? Alebo ste zabojovali?

#Neúspech, noví ľudia, nové neznáme veci, akákoľvek #zmena#autority#obchodnéstretnutia#skúšky#testy, prezentácia svojich nápadov, vyjadrenie vlastného názoru, #vystupovanie pred inými ľuďmi, alebo pred kamerou,...čoho sa bojíte Vy?

Pozývame Vás na inšpiratívnu diskusiu o strachu, odvahe a všeličom inom. Tešia sa na Vás traja hostia rôzneho veku, pohlavia aj pracovného zaradenia. Dozviete sa ich príbehy, videá, zážitky a to, ako oni bojujú so strachom.

Spoločne budeme hľadať odpovede na otázky Čo je #strach#Tipy, ako premôcť strach? Ako prekonávať zónu komfortu? Čo najhoršie sa mi môže stať?

Prekonajme spoločne strach zo strachu, prekročme zónu komfortu a odhaľme svoj hlboko skrytý potenciál.

Registrácia: 10€/osoba

Miesto: Komorná sála SOS (Stredoslovenské osvetové stredisko), Dolná 168/35, Banská Bystrica

Prihlásenie: 
Tel.: 0915 80 40 10 
e-mail adresa: academy@unitqq.sk

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.