Ako začať s eshopom, akých chýb sa vyvarovať

Dátum: 5. Nov - 5. Nov
Miesto:Trnava
Kategória: Osobný rozvoj , Práca, podnikanie , Prednášky, semináre, besedy

Popis podujatia

Ako začať s eshopom, akých chýb sa vyvarovať? 

Dve dôležité otázky, na ktoré vám odpovedia dvaja skúsení odborníci.

Ivan Kopčík z trnavskej firmy For Best Clients vám povie o začiatkoch s eshopom. Ako fungujú parametre, ako mať poriadok v dátach, vybrať dodávateľa a tak ďalej. Zistíte, čo je vaša domáca úloha ešte pred tým, než sa pustíte do eshopu.

V druhej časti vám Michal Král vymenuje, akých chýb sa ľudia najčastejšie dopúšťajú pri budovaní online firmy. Michal vybudoval od nuly vyhľadávací portál www.pricemania.sk, ktorý už po 3 rokoch fungovania dosiahol 1 mil. návštev mesačne a pracuje pre všetky najväčšie e-shopy na trhu (Alza.sk, Mall.sk, Hej.sk, Martinus.sk, Notino.sk atď.). Zároveň je zakladateľom PricemaniaAcademy, vzdelávacieho programu pre e-commerce a online marketing. Vďaka jeho skúsenostiam sa dozviete ako sa poučiť z chýb iných a rozvíjať svoj biznis.

Prednášky určite ocenia všetci, ktorí sa venujú eshopom, no viaceré poznatky využijú aj ostatní podnikatelia ponúkajúci svoje služby v online svete. Tešíme sa na vašu návštevu. 

Vstupné 5€ na mieste, 4€ online predpredaj https://bit.ly/2J4gtzl

Malý Berlín

18:30

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.