Refresher Halloween Party

Dátum:31. Oct - 31. Oct
Miesto:Trnava
Kategória: Párty, disco, nočný život

Popis podujatia

Čerstvé beaty a nová hudba bude diktovať tempo najlepšej Halloween párty v meste pod záštitou Refreshera! Na pódiu to s nami roztočí raper Separ a hudobných kostlivcov zo svojich DJ bagov budú vyťahovať Grimaso a HypeTrain. Čaká nás hip-hopový bohémizmus, ktorý spestria aj žánre ako trap, grime či RnB.

Line up—-
Separ
Grimaso
Hypertrain 

Separ
je raperské meno, ktoré rezonuje tuzemským éterom. Člen bratislavskej hip-hopovej skupiny DMS, s ktorou vydal EP Teraz už naozaj a dva albumy Čo sa stalo?! a MMXV. Ako sólový interpret vydal pred šiestimi rokmi debutový album Buldozér, neskôr nasledovali albumy Pirát a PANCIER. Jeho doménou je priamočiarosť, takže nečakajte žiadne servítky pred ústami. Monsignor Separ si strihol viacero kolaborácii, napríklad s DJom Wichom, Pil C, Kalim alebo Strapom.

Grimaso
je slovenský producent, DJ a člen legendárnej H16. S produkovaním začal pred viac ako desaťročím a zo tie roky si nazbieral poriadne dlhý zoznam kolaborácii, darí sa mu aj sólo, na konte má tri albumy. Ani dnes nepoľavuje zo svojej tvorby a užíva si aj klubové hrania.

HypeTrain
je DJská a videoprodukčná dvojka, ktorá predskakovala ASAP Nast-ovi a ktorú môžete pravidelne vidieť v spoločnosti MC Gleba. Toto energické duo nám prinesie zmes grime, UK bassu, DnBu a house-u. 

31. 10. (streda / na druhý deň je voľno)
Miesto: Relax Club, Rybníková 16, Trnava
Štart: 21:00 hod.
Vstup: 9€

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.