Legoland

Dátum:11. Nov - 11. Nov
Miesto:Šamorín
Kategória: Deti a rodina , Hobby, remeslá, tvorivé dielne

Popis podujatia

Lego milujú malí aj veľkí! 
Preto sme sa rozhodli, že ho prinesieme deťom v špeciálnej forme. Prídu odborníci, s ktorými budeme získavať a objavovať nové poznatky prostredníctvom LEGO stavebníc. Chcete aj vy rozbehnúť svoju predstavivosť či kreativitu na plné obrátky? Potom u nás budete správne a budete sa cítiť ako budúci inžinieri.

Deti budú stavať Lego s odborníkmi, budú objavovať základy techniky formou stavebníc, hrať sa aj učiť. Vytvoria modely reálnych strojov a mechanizmov a pôjdu na to vedecky. Oboznámia sa s hypotézou, nastavením riešenia, následne postavia model na danú tému podľa návodu, a na záver prvotnú hypotézu overia. To všetko hravou a zábavnou formou. :)

Tento event je vhodný pre deti vo veku 5 - 11 rokov.

Event sa uskutoční v interiéri, v Innovation room v hotelovej časti. 

Čakajú nás tri hodinové bloky v čase od 15. do 18. hodiny a je potrebné sa prihlásiť na konkrétnu hodinu vopred na mailovej adrese alica.bielopotocka@x-bionicsphere.com 

Cena: 2€/dieťa

X- bionic sphere, 15:00

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.