Pestré Slovensko / Színes Szlovákia @KN

Dátum: 9. Nov - 9. Nov
Miesto:Komárno
Kategória: Hudba, festivaly, koncerty , Prednášky, semináre, besedy

Popis podujatia

Színes Szlovákia / Pestré Slovensko 
ART: mix Festival 
HU:
Színes Szlovákiánk Pozsony, Selmecbánya és Dunaszerdahely után, Komáromban hívja fel a figyelmet a kisebbségek kultúrájának szépségére és arra a gazdagságra, amit maga a kulturális sokszínűségünk ad nekünk. 
A komáromi esemény az Art: mix Festivál és a Színes Szlovákia közös produkciója lett, hogy közös erővel még minőségibb és sokrétűbb szórakozást tudjunk nyújtani. Eseményünk kétnyelvű melyel szeretnénk közelebb hozni egymáshoz a kultúrákat, beszélni róluk, magunkról. Lesz előadás, három nyelvű, feliratozott slam poetry, Korai Trancemission koncert és egy jó kis ethno, world music, balkan beats, reggae, dub afterparty, közreműködik: DJ Matthew, Arim, Dilemma Gyere és ünnepeld meg velünk a sokszínűséget és ismerd meg a körülötted rejlő kincseket! #toleranceissexy

a belépés INGYENES!
______________________________
*a részletes program hamarosan*


SK:
Po Bratislave, Banskej Štiavnici a Dunajskej Strede prichádza projekt Pestré Slovensko i do Komárna. Tentokrát spolupracujeme s ART: mix Festivalom aby sme Vám vedeli poskytnúť ešte kvalitnejšiu udalosť.

Chceme poukázať na toleranciu, na krásu kultúry menšín i na bohatstvo, ktorým nás táto pestrosť obdarúva. S našimi dvojjazyčnými podujatiami sa snažíme prepájať súčasnú kultúru viacerých národov, rozprávať o nich - rozprávať o nás. 
Môžete sa tešiť na prednášku, trojjazyčnú slam poetry, koncert Korai Trancemission a na ethno, world music, balkan beats, reggae, dub afterparty s DJ Matthew, Arim a Dilemma.

Poď a osláv s nami pestrosť. Spoznávaj poklady okolo seba!
#farbukfarbe

*vstup zdarma*

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.