Thomas Puskailer: Naživo Tour

Dátum: 8. Jun - 8. Jun
Miesto:Šaľa
Kategória: Hudba, festivaly, koncerty , Párty, disco, nočný život

Popis podujatia

Thomas Puskailer predstavuje NAŽIVO TOUR v ktorej si pre fanúšikov pripravil ďalšiu dávku pozitívnej energie. Po úspešnom “Po Slovensk(i)y Tour” v 2017 * sa rozhodol po celom Slovensku predstaviť v NAŽIVO TOUR.

Tentokrát si pripravil výber najobľúbenejších svetových hitov, na ktorých vyrastal. Nebudú chýbať ani súčasné skladby a Thomasove autorské piesne. Na aktuálnej šnúre tak bude spievať nielen po slovensky, ale aj po anglicky a po nemecky! Nenechajte si ujsť Thomasa Puskailera NAŽIVO TOUR, a je určené všetkým generáciám! 

„NAŽIVO TOUR bude kolekcia piesní, ktoré mi robili a stále robia radosť. Skladby, ktoré definujú moju osobnosť a energiu. Preto som sa rozhodol pre toto turné, aby som ľuďom priniesol dobrú náladu a pozitívnu energiu, ktorú čerpám práve z hudby,“ vysvetľuje Thomas Puskailer.

Sympatického speváka bude sprevádzať kapela (guitarista a bubeník) zostavená z domácich špičkových hudobníkov.

► MIESTO KONCERTU:
City Cafe
Hlavná 4/11
92701 Šaľa

Facebook: https://www.facebook.com/citycafesala/

► TERMÍN KONCERTU: 8.6.2018 (Sobota)

► ZAČIATOK KONCERTU: 19:30h 

► VSTUPNÉ : voľný vstup

► REZERVÁCIE:
tel: 0910158403

► Po každom koncerte bude autogramiáda pre fanúšikov + možnosť zakúpiť si CD + merch

► Hudobné video od Thomasa Puskailera “Čakám Na Zázrak”:
https://www.youtube.com/watch?v=vjLrDdqFOj0

► BOOKING & MANAGEMENT:
Robert Maple
Manažér Thomasa Puskailera
mobile: +420 723 293 882
email: info@thomaspuskailer.com

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.