Aurora workshop!

Dátum:25. May - 25. May
Miesto:Dunajská Streda
Kategória: Deti a rodina , Kurzy, školenia , Osobný rozvoj

Popis podujatia

Kedves Aurora kedvelok!
Májusban ujra Aurora Workshop es a szokasos tema, beszelunk egy kicsit az egeszseges hordozasrol es bemutatasra kerulnek hordozoink (onbuhimo is). Remek alkalom a mar Aurora tulajdonosoknak elsajatitani a helyes hasznalatat a hordozonak, illetve egyeb trukkoket is megosztok veletek (szoptatas hordozoban, alvocsuklya felhelyezese hati hordozasnal, elol hordozas, hatul hordozas, onbu fel/levetele, hordozo mosasa, osszerakasa es meg sorolhatnam :)). Szeretettel varom tovabba az Aurora hordozora vagyokat, akik szivesen meghallgatnak hogy hogyan keszul eme remek hordozasi eszkoz es termeszetesen ki is probalhatjak a helyszinen a benne valo hordozast. Mint mindig most is keszulok azonnal elviheto hordozokkal a helyszinen, nyalfogokkal, ovtaskakkal, hobotaskakkal, buzerakockakkal egyeb meglepetesekkel :). Varok mindenkit szeretettel! Belepes mint mindig: INGYENES!

Mile Auroracky,
V majii opat Aurora workshop! V ramci tohto stretnutia budete mat moznost vyskusat predmetny satkovy nosic ako aj nasu novinku- onbuhimo, poradime Vam ako spravne nosit vpredu ci vzadu, ukazeme rozne triky - napr. dojcenie v nosici ci uchytenie kapucne na ramenne popruhy ked dieta spi vzadu, pranie nosica, skladanie nosica a pod. Srdecne su vitané aj majitelky Aurora nosicov, ktore by mali otazky suvisiace s nastavenim, s nosenim v Aurore ako aj ,,buduci,, vlastnici, ktori su zvedavi na nosenie v tomto nosici, chceli by vyskusat, vidiet nase nosice! Ako vzdy aj teraz pripravime pre vas nosice, ktore budu ihned k odberu! 

Vstupne sa neplati, workshop je zadarmo!

VOVO LAND, 10:00

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.