Raphael Wressnig feat. The Soul Gift Band

Dátum:15. Oct - 15. Oct
Miesto:Nové Mesto nad Váhom
Kategória: Hudba, festivaly, koncerty , Párty, disco, nočný život , Tanečné zábavy, plesy

Popis podujatia

Blue Note, J. Hašku 18

20:00

Všestranný a originálny hráč na Hammond z Rakúska, ale aj hudobný svetobežník Raphael Wressnig privedie v premiére do nášho klubu svoj nový projekt "THE SOUL GIFT BAND" - vzrušujúcu hudbu - špeciálnu zmes soulu, funku, R & B, blues a jazzu , ktorej inšpiráciu bol Raphael hľadať priamo v srdci jazzovej hudby v New Orleans.

Raphael Wressnig pozval do kapely tých najlepších hráčov v žánroch soulu, funku a R & B: hviezdneho gitaristu Enrico Crivellara a Silvio Bergera na bicie nástroje

Zostava:
RAPHAEL WRESSNIG & THE SOUL GIFT BAND
Raphael Wressnig - Hammond B-3 organ
Enrico Crivellaro - guitar
Silvio Berger - drums
"heavy organ soul & funk"
 

Vstupné/Entry: 10,00 EUR 
Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.