CrimeZone #4 with Monolix /HU/ & LuckyLine /HU/

Dátum:25. May - 25. May
Miesto:Dunajská Streda
Kategória: Párty, disco, nočný život

Popis podujatia

Helló, sziasztok !

Május utolsó hétvégéje a cél, lassan nyáriszünet, és persze, frissen éretségizök számára a nagybetűs Élet kezdete. 
És mit is szeretnénk ezzel mondani? 
Május 25-én, újjab CrimeZone buli a Legendary Music Club-ban, viszont ezennel két darab magyar fenegyerek is ellátogat hozzánk, hogy megtáncoltassák a Dunaszerdahelyi népet! 

Monolix 
https://www.youtube.com/watch?v=zU594UUus5E

LuckyLine
https://www.youtube.com/watch?v=TwqFArjpMNk

Jó idö esetében a Legendary 20:00 tól vár titeket tárt ajtókkal és a terasz is nyitvan tart 22:00ig ahol ugyanúgy lehet majd élvezni a zenét bentről. Az est folyamán a már megszokott srácok pörgetik fel a népet akik nem mások mint : Kinestatic, Ryllow, Creadlyx és Kopi .
Várunk titeket hogy eggyütt tappogjuk végig az éjszakát. 

Start : 20:00 (25.05.2018)

Entry: 5€ - elövétel

7€ - helyszínen

(Az elövétel lehetséges a Royal Coffee-ban és személyesen nálunk : Arnold Kinestatic Maros Sztancsek Laco White Richard Remenár) 

Ahojte!

Cieľom je posledný májový víkend. Blížia sa letné prázdniny a pre čerstvých maturantov to je začiatok dospelého života. Čo vám týmto ale chceme naznačiť? 
No predsa dalšiu CrimeZone akciu v Legendary Music Club-e, a to 25. Mája . Tento raz k nám zavítajú dvaja maďarskí šuhajovia, aby roztancovali Dunajsko-Stredský ľud.

Monolix 
https://www.youtube.com/watch?v=zU594UUus5E

LuckyLine
https://www.youtube.com/watch?v=TwqFArjpMNk

Za priaznivého počasia sa dvere tentoraz otvoria o 20:00 s možnosťou využitia terasy do 22:00, kde si budete môcť užívať hudbu cez vonkajšie repráky. Počas celého večera sa vám budú venovať naši dobre známi chlapci: Kinestatic, Ryllow, Creadlyx a Kopi, ktorí vám naservírujú príjemnú atmosféru počas celého večera.
Ťešíme sa na vás!

Start: 20:00 (25.05.2018)

Entry: 5€ - predpredaj 

7€- na mieste

(Lístky možné zakúpiť v Royal Coffee 
alebo priamo u nás : Arnold Kinestatic Maros Sztancsek Richard Remenár Laco White)


Hello everyone! 

Since summer has already begun and school is about to end we are bringing you yet another episode of our criminal nights. The fourth party will take place in Legendary Music Club again and this time we will have two special guests joining us from our neighbouring in Hungary! 
Monolix & Lucky Line will visit our small city for the first time to guarantee that no one will leave the dance floor disappointed. 
In case of good weather the doors will open at 20:00, with the terrace ready for drinks and equipped with speakers until 22:00!
The night will begin with our resident DJs, specifically Ryllow, Kinestatic, Creadlyx & Kopi! 
Save the date to start summer 2018 in the best way!

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.