BOX Gálaest - Galavečer Boxu

Dátum:11. May - 11. May
Miesto:Dunajská Streda
Kategória: Športové podujatia , Súťaže, majstrovstvá

Popis podujatia

HU:
Minden kedves bokszrajongó 11 mérkőzést izgulhat végig, amelyeken szlovák, magyar, osztrák és szerb válogatott bokszolók mérik majd össze erejüket.
Az est legvégső mérkőzésén pedig maga Tomi „KID“ Kovács (világ- és Európa-bajnok, a Szlovák Ökölvívó-szövetség elnöke) fog ringbe szállni Erdei „MADÁR“ Zsolttal (világbajnok, a Magyar Ökölvívó-szövetség elnöke).
Belépőjegy ár: 10 Euró/fő
A belépőjegyek a Dunauto BMW szalonjában illetve a Városi művelődési központban vásárolhatóak meg Dunaszerdahelyen.
VIP asztal 4 főre: információért érdeklődni a gala@tomikid.com címen lehet

SK:
Každý nadšenec tohto športu bude mať možnosť byť svedkom 11 zápasov slovenských, maďarských, srbských a rakúskych výberových boxérov, ktorí si zmerajú svoje sily.
Extra kolo predvedie sám Tomi "KID" Kovács so súperom Zsolt "Madár" Erdei. 
Lístky si môžete zakúpiť priamo v salóne Dunauto BMW pri infopulte alebo v Mestskom kultúrnom stredisku, Dunajská Streda. 
Cena: 10 EUR / osoba
VIP stôl pre 4 osoby: info na gala@tomikid.com

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.