Jarek Nohavica

Dátum:24. Apr - 24. Apr
Miesto:Trnava
Kategória: Hudba, festivaly, koncerty

Popis podujatia

Koncert Jaromíra Nohavicu v Mestskej športovej hale v Trnave.

Jaromír Nohavica je významný, český, folkový pesničkár a osobitý spevák. Počas svojej kariéry hral s orchestrom, vypredal veľké haly a napísal aj texty pre opery. Zahral si aj vo filmoch. Ako hudobník začínal s regionálnymi umelcami, písal pre rockovú skupinu Majestic, spolupracoval s Českým rozhlasom v Ostrave, s umelcami ako Věra Špinarová či Mária Rottrová.

Mestská športová hala Trnava, Rybníková 576/15, Trnava
Vstupenky: https://vstupenky.maxiticket.sk/jarek-nohavica-2018-banska-bystrica?utm_source=fb&utm_medium=fb&utm_campaign=fbe_201805_nohavica_tt
19:00

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.