Follow The Flow koncert@Nagysziget

Dátum: 2. Jun - 2. Jun
Miesto:Kolárovo
Kategória: Deti a rodina , Hudba, festivaly, koncerty

Popis podujatia

Vážení sledovatelia,priatelia,rodičia !
Naše pozvanie na udalosť MDD 2018 Veľký Ostrov prijala novovzniknutá kapela Follow The Flow interpretujúca hip-hopvú muziku.Môžete ich vidieť v sobotu t.j.2.6.2018 so začiatkom o 19:00 h na Veľkom Ostrove.

Tisztelt követőink,barátaink,kedves szülők !
Meghívásunkat elfogadta Magyarország újonann alakult együtese a Follow The Flow (Fura Csé és BLR) , akik a dallamos hip-hop zenében jártasak.A Follow the Flow a magyar hip-hop szférából már korábban is nagy ismeretségnek
és elismertségnek örvendő Fura Csé és BLR által életre hívott formáció. A banda izgalmas, üde színfoltja a magyar zenének, a srácok tehetséges és alkotni vágyó zenészekkel kiegészülve hozzák a jobbnál jobb dalokat Élőben láthatjuk Öket 2018.június 2.-án 19:00 órától a nagyszigeti gyermeknapon.

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.