Putovný pohár vo westernovom jazdení

Dátum: 5. May - 5. May
Miesto:Kolárovo
Kategória: Športové podujatia , Súťaže, majstrovstvá

Popis podujatia

Každého srdečne očakávame na 5. Westernové preteky na Szekeres ranchi. Zábava bude zabezpečená na celý deň pre celú rodinu.Upozorňujeme vás, že terajšie preteky sa NEBUDÚ konať v areáli Vodného mlyna, ale na novej adrese Szekeres ranchu - Veľká Gúta 4 ( posledný dom pred odbočkou na Nesvady) !!!

Mindenkit szeretettel várunk az idén 5. alkalommal megrendezésre kerülő western lovas versenyre, ami egésznapos szórakoztatást biztosít az egész családnak. Egésznapos jóhangulat, s mi szem szájnak ingere. Felhívjuk mindenki figyelmét, hogy az elmúlt évekkel ellentétben a rendezvény nem a Vízimalom területén, hanem a Szekeres ranch új helyszínén lesz megrendezve (a naszvadi letérő előtt az utolsó ház jobbra) Veľká Gúta 4!!!

11:00

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.