12h Park Run

Dátum: 9. Jun - 9. Jun
Miesto:Tomášikovo
Kategória: Športové podujatia , Súťaže, majstrovstvá

Popis podujatia

12h beh v parku - 12 órás park futás

[SK]
RoniRun Club a RBC Tomášikovo Vás pozývajú na 12 hodinovú bežeckú akciu v krásnom prostredí, v parku pri kaštieli v Tomášikove.
Akcia bude spojená so zbierkou pre škôlku v Tomášikove.

Účelom akcie, je prilákať čo najviac ľudí do prírody a motivovať každého na pohyb v prírode, preto každý, kto príde a zabehne aspoň jedno kolo v parku, bude víťazom!

1 kolo v parku je 2,00 km. Odbehnuté kilometre si každý bude merať sám a je jedno či prídete ráno o 8-ej, alebo večer o 18-tej, dôležité je, aby ste zabehli aspoň 1 kolo počas trvania akcie (12hodín, od 8:00 do 20:00)!

Účasť na podujatí bude zadarmo, ale budeme radi, keď buďete podporavať škôlku v Tomášikove.

Upozornenia a informácie: Preteky sa uskutočnia za každého počasia. Usporiadateľ nezodpovedá za škody spôsobené počas pretekov. Zdravotná služba bude zabezpečená. Každý pretekár štartuje na vlastnú zodpovednosť a je povinný rešpektovať vyhlášku o pravidlách cestnej premávky.

Ďaľšie informaice čoskoro zverejníme.


[HU]
A RoniRun Club és az RBC Tallós szeretettel meghív mindenkit egy 12 órás futó fesztiválra a csodás Tallósi kastélyparkba, amely egy gyűjtéssel lesz összekapcsolva a Tallósi óvoda számára.

A rendezvény célja minél több embert kicsalogatni a természetbe és motiválni a mozgásra, ezért mindenki győztes lesz, aki legalább egy kört teljesít a parkban.

A parkban 1 kör 2,00 kilométer. A kilométereket mindenki saját magának számolja, és mindegy hogy reggel 8, vagy este 18 órakor fut, a lényeg, hogy teljesítsen legalább egy kört a rendezvény ideje alatt a parkban (12 óra, 8:00-tól 20:00-ig)!

A rendezvény ingyenes, de örömmel fogadjuk a támogatást az óvoda számára.

Figyelmeztetések és információk:A verseny bármilyen időjárás esetén megvalósul. A verseny ideje alatt okozott károkért arendezőség nem felel. Az egészségügyi szolgálat biztosított. Az összes versenyző saját felelősségére versenyez, és köteles betartani a közúti közlekedés szabályait.

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.