Hranice: láskavá dôslednosť a bezpečné pravidlá

Dátum:24. Apr - 24. Apr
Miesto:Dunajská Streda
Kategória: Deti a rodina , Prednášky, semináre, besedy

Popis podujatia

Ako deťom láskyplne sprostredkovať hranice a viesť ich k preberaniu zodpovednosti.

Hranice a sloboda sú v súčasnosti jednou z najdiskutovanejších tém pri výchove detí. Prečo sú tak pálčivé? Čo nás tu vlastne trápi?

V jadre ide o snahu stanoviť hranice tak, aby sa dieťa necítilo príliš obmedzované, či nepociťovalo, že sa s ním zle zaobchádza. No súčasne je potrebné dieťaťu sprostredkovať prirodzené zákony života, ktoré riadia náš každodenný život.

Teda v skratke povedané, ako nebyť autoritárskym panovníkom alebo liberálnym lokajom našich detí? 

Poďte s nami na interaktívnu prednášku s Martinou Vagačovou.

Kedy? 24.04.2018 utorok
Kde? vo Vovo Lande
Vstupné: 13 eur
Nutné sa prilásiť: Limitvané miesta, správou tu na fb na Vovo Land, telefonicky 0908 590 518, alebo aj osobne pri bare.

Prednášky pre rodičov by mali byť bez detí, aby sa mohli dostatočne sústrediť. Samozrejme kaviareň s detským ihriskom bude otvorený pre detičky s doprovodom :)

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.