Lemezbörze/Burza vinylových platní

Dátum:25. Mar - 25. Mar
Miesto:Šamorín
Kategória: Hudba, festivaly, koncerty , Jarmoky, trhy, burzy

Popis podujatia

Gyertek, fedezzétek fel a bakelit lemezek csodálatos világát! Napjainkban reneszánszukat élik az analóg hanglemezek, érdemes belehallgathatni a kiváló minőségű felvételekbe. A különleges zenei élmény garantált! Nézelődjetek, válogassatok, hiszen igazán egyedi darabokra találhattok a több mint 1000 lemez között. Sőt! Hozhattok cserére szánt saját lemezeket is az otthoni gyűjteményből.

Prídťe si vychutnať atmosféru ktorá tu už bola v minulom storočí a objavte znovuzrodenie hudobného formátu vinylovej platne. Neskutočne dobrý zvuk analógového pôvodu si môže vychutanť každý kto zavíta na naše burzy vinylových platní a ostatných hudobných nosičov.
Prípadne si doneste aj vy svoje platne na výmenu alebo len tak si dojdiťe vychutnať atmosféru a odniesť si domov vzácne kúsky do vašej zbierky.
A gramofón na vypočutie platní je samozrejmosťou na všetkých burzách!!!
Na burzách si bude môcť každý vybrať svoj obľúbený kúsok z viac než 1000 - 1300 platní rôznych štýlov a žánrov:
Big Band Jazz-Funk Acoustic Alternative Rock Ambient Art Rock Ballad BigBeat Black Metal Blues Rock Boogie Chanson Classic Rock Classical Comedy Contemporary Jazz Cool Jazz Country Country Rock Deep House Disco Electro Euro House Experimental Folk Folk Rock
Funk Fusion Gangsta Garage Rock Hard Rock Heavy Metal Hip Hop House Indie Rock
Industrial Italo-Disco Jazz-Rock Latin Musical New Age New Jack Swing New Wave Nu-Disco
P.Funk Pop Rap Post Rock Post-Punk Prog Rock Psychedelic Rock Punk Reggae Reggae-Pop
Rhythm & Blues RnB/Swing Rock & Roll Rockabilly Schlager Ska Soft Rock Soul Soul-Jazz
Soundtrack Spoken Word Swing Synth-pop Tech House Techno Trance Vocal Cartoons 
Hungarian CSSR USSR music

Mozi, 16:00

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.