Otvorenie novej sezóny 2018

Dátum:24. Mar - 24. Mar
Miesto:Dunajská Streda
Kategória: Deti a rodina , „Zelené“ podujatia (eko)

Popis podujatia

Otvorenie novej sezóny Malkia Parku sa bude niesť v duchu ochrany nielen ZVIERAT, ale aj samotnej prírody a našej ZEME.
V tento deň sa totiž slávi #HodinaZeme , čo je najväčšou kampaňou na ochranu našej planéty. Oslavovať budeme teda dvojnásobne, a preto komentované kŕmenia našich zverencov budú obohatené aj o túto tému. Budeme sa snažiť priblížiť vám , ako sa môžete stať ako jednotlivec ochrancom nielen zvierat , ale aj samotnej prírody . 
Naše skutky ovplyvňujú nielen náš každodenný život , ale aj našu planétu, ktorá je jediným domovom pre VŠETKY živé bytosti.

Hodina Zeme je najväčšou celosvetovou akciou so zapojením verejnosti. Zhasnutím svetiel každoročne prepája viac ako miliardu ľudí na celom svete vo viac ako 7000 mestách a obciach, prepája verejný aj súkromný sektor.
Organizátorom Hodiny Zeme je celosvetová ochranárska organizácia
WWF (World Wide Fund for Nature), ktorej poslaním je zastavenie ničenia prirodzeného prostredia a vybudovanie budúcnosti, kde ľudia budú môcť žiť v harmónii s prírodou.
V sobotu, 24. 3. 2018 o 20:30 miestneho času na hodinu, Hodinu Zeme, zhasnite svetlá vo svojej domácnosti, či firme a pridajte sa tak k miliarde ľudí po celom svete, k celosvetovej elite.
Predstavte si, čo dokážeme, ak budeme jednať spoločne.
http://hodinazeme.svetelneznecistenie.sk/ako-sa-zapojit/

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.