Autizmus világnapja Dunaszerdahelyen

Dátum: 5. Apr - 5. Apr
Miesto:Dunajská Streda
Kategória: Prednášky, semináre, besedy

Popis podujatia

Világszerte tartják számon április 2-át mint az autizmus világnapja. Ez alkalomból immár másodszor Dunaszerdahely is csatlakozik egy rendezvénnyel. Ezúttal ösztönző sikertörténeteket mutatunk be és teret adunk autizmussal élő barátainknak is a bemutatkozásra. Elhozzuk Dunaszerdahelyre a világ első autizmus szimulátorát,amit most bárki ingyen kipróbálhat! Szeretettel várunk mindenkit április 5-én 17 órakor a Dunaszerdahelyi Csallóközi Könyvtárba.
Rendezvényünket Dunaszerdahely önkormányzata, a Dunaszerdehelyi Csallóközi Könyvtár és a Mert nőnek lenni jó polgári társulás támogatja.

Csallóközi Városi Könyvtár

17:00

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.