Virtual AI Startup Accelerator

Dátum:14. Jan - 14. Jan
Miesto:Bojnice
Kategória: Prednášky, semináre, besedy

Popis podujatia

Spolu s Ondrejom Jaurom zo spoločnosti Inventurist, sa vnoríme do problematiky umelej inteligencie (AI - Artificial Inteligence). Budeme sa zhovárať o vedeckej disciplíne, ktorej základom je vytváranie, vnímanie a uchovanie vedomostí racionálneho myslenia, ktoré sa riadi zákonitosťami vedecky poznateľnými tak, aby sa mohli realizovať pomocou počítačov. Teda zjednodušene povedané: „Môžu stroje myslieť?“.

A kto je Ondrej Jaura?

Skilled and experienced architect in the enterprise architecture domain with knowledge of semantic technologies, knowledge graph, machine learning, text analysis, data science, metasearch, deep web extraction and computer generated ordering with an academic background; focused on analysis, architecture and implementation of scalable robust systems processing large data, distributed systems and multi-agent systems in Python.

Kúpeľná Kaviarnička, 17:00

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.