XXV. Medzinárodný festival duchov a strašidiel

Dátum:27. Apr - 13. May
Miesto:Bojnice
Kategória: Prednášky, semináre, besedy

Popis podujatia

XXV. Medzinárodný festival duchov a strašidiel

Medzinárodný festival duchov a strašidiel patrí medzi divácky najúspešnejšie podujatia realizované v priestoroch Bojnického zámku. V roku 2018 uvedie múzeum už v poradí 25. ročník.

VLÁDCA ČASU

27.4.-1.5.2018
4.5.-5.5.2018
7.5.-8.5.2018
11.5.-13.5.2018

Jubilejný ročník pod názvom Vládca času ukáže prstom na démonov v nás. Divákom predstaví historický príbeh o boji s časom, s vlastnými pokušeniami a strachom. 

Príbeh postavený na autentických prvkoch nazrie do hĺbky ľudskej duše hľadajúcej pokoj a spásu. Prostredníctvom strhujúcej dejovej linky a subjektívnych strašidelných fabulácií sa pokúsi nájsť odpoveď na otázku, či je vôbec možné zvíťaziť sám nad sebou.

Scenár a réžia: Michal Récky
Autor projektu: Ján Papco

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.