EDMANIA OPEN AIR 2018

Dátum:22. Jun - 23. Jun
Miesto:Trenčín
Kategória: Hudba, festivaly, koncerty

Popis podujatia

POZNÁME HEADLINEROV LETNEJ EDMANIA 

V roku 2018 sa festival EDMANIA prvýkrát presúva na víkend. Od 22. do 23. júna 2018 Vám prinesieme na Slovensko hviezdy tanečnej hudby. Na 2 stagoch sa predstavia desiatky DJs z celého sveta. EDMANIA OPEN AIR 2018 je pripravená, aby bola ten najlepší letný festival tanečnej hudby na Slovensku. 

2 dni, 1 cena
2 dni, 2 stage, 3 štýly 
DJs: Axwell Λ Ingrosso, Timmy Trumpet, MaRlo, Umek

ENGLISH BELOW
HEADLINERS REVEALED FOR SUMMER EDMANIA

Festival EDMANIA will last whole weekend for the first time in 2018. We will bring the stars of dance music to Slovakia from 22nd to 23rd of June in 2018. Dozens of DJs will be performing on 2 stages. EDMANIA OPEN AIR 2018 is ready to become the best summer dance music festival in Slovakia. 

2 days, 1 price
2 days, 2 stages, 3 styles 
DJs: Axwell Λ Ingrosso, Timmy Trumpet, MaRlo, Umek

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.