Hodová Trojkráľová Hasičská Súťaž

Dátum:13. Jan - 13. Jan
Miesto:Gáň
Kategória: Súťaže, majstrovstvá

Popis podujatia

DHZ Gáň s finančnou podporou obce Gáň, Vás srdečne pozýva na HODOVÚ TROJKRÁĽOVÚ HASIČSKÚ SÚŤAŽ, ktorá sa bude konať 13.januára 2018 na futbalovom ihrisku. Aj v tomto druhom ročníku bude spojená hasičská súťaž s tradičnou zabíjačkou, kde nevynecháme dobroty ako hurky, kaša, tlačenka alebo podobné šmakocinky. :) Na zahriatie bude pre Vás prichystaný horúci punč a teplý čaj. :)
Registrácia družstiev : 9:30
Začiatok súťaže : 10:00
Štartovné : 10 e
Pravidlá súťaže : Podľa pravidiel DPO SR. Povolené sú klasické i športové hadice. Zakázené sú hadice pre superšport. V prípade pretrhnutia hadice je možné opakovanie pokusu. 
Súťaží sa na vlastné nebezpečenstvo.
Tešíme sa na Vás :)

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.