Krst knihy Petra Gärtnera: Čert Kolofón

Dátum:17. Dec - 17. Dec
Miesto:Liptovský Mikuláš
Kategória: Divadlo, literatúra

Popis podujatia

Priatelia bábkového divadla a dobrej literatúry! Srdečne vás pozývame na krst knihy Petra Gärtnera O čertovi Kolofónovi!
Knižka je prepisom rovnomennej úspešnej divadelnej hry, s ktorou kočovné Bábkové divadlo Morgonrock pochodilo celé Slovensko. Ustráchaný čert Kolofón doteraz iba dobroty z pekelného kotla vylizoval, ale teraz musí Luciferovi priniesť dve neposlušné deti! Na zemi stretáva pokrokovo zmýšľajúcich Janka s Marienkou, citovo rozorvanú Ježibabu, lúpežníkov a zdravú bio stravu. Čítanie plné humoru, dobrodružstva, kúzelných chvíľ a nečakaných zvratov pre celú rodinu!
Tešíme sa na vás!
Peter Gärtner - autor
Miro Kasprzyk - krstný otec
Zuzka Dušičková - vydavateľka Zum Zum production
Moderátor - Petiar

Diera do Sveta, 16:00

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.