ŠOK - Športová osobnosť Košíc

Dátum: 9. Mar - 9. Mar
Miesto:Košice
Kategória: Športové podujatia , Výstavy, vernisáže, veľtrhy

Popis podujatia

Projekt Športová osobnosť Košíc vznikol v roku 2009 s ambíciou vyhľadávať, pripomínať a oceňovať športovcov ale i iné osobnosti z oblasti športu, ktoré boli, alebo aj dnes sú istou formou spojené s mestom Košice. 

ŠOK predstavuje výber a ocenenie osobností za daný kalendárny rok vo viacerých kategóriách: Legenda, Nádej, Top 10, Kolektív, Hendikepovaný športovec a Masters. Návrhy a nominácie na ocenenie sú prijímané od športových klubov, trénerov, novinárov, či zástupcov verejnosti. Svoje vlastné návrhy majú možnosť predkladať i členovia hodnotiaceho tímu, teda Košickej športovej akadémie (KŠA), ktorú tvoria zástupcovia organizujúcej spoločnosti agentúry Progress Promotion Košice, športoví novinári a člen KŠA navrhnutý mestom Košice.

Ocenenia pre laureátov ankety ŠOK majú výsostne morálny charakter a sú zhmotnené v podobe originálnej sochárskej plastiky, výtvarne a umelecky spracovanej iba pre tento účel.

Moderuje Radka Mazáková a Ján Žgravčák.

Vstupenky v predaji u organizátora Progress Promotion od januára 2018 (vajdova@progress.sk).

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.