Pišta Najt

Dátum:26. Dec - 26. Dec
Miesto:Košice
Kategória: Párty, disco, nočný život

Popis podujatia

Čas Vianoc tradične vrcholí štefánskym žúrom v podobe Pišta Najt! Tabačka Kulturfabrik pre vás pripravuje túto noc s lineupom plným našich aj vašich obľúbených mien.

Lineup: 
Puding Pani Elvisovej
vili:AM 
Petijee
Fallgrapp Dj set
Majkl Kelso
Paradiso Rhythm
Denes Toth
Jck
Bendhy

Puding Pani Elvisovej
Puding pani Elvisovej (známa aj pod skratkou PPE) je slovenská hudobná skupina. Bola založená ako hudobný projekt v roku 1995 v Košiciach. V decembri 2004 vyšiel ich debutový album Automati, v roku 2007 ich druhý album Play/Pause/Eject. V októbri roku 2010 im prirástol aj tretí album π (pí), na ktorom je 14 skladieb, z čoho majú 4 single. V máji 2015 skupina vydala svoj štvrtý album Tektonická platňa. [1] Hudba skupiny má jedinečný svojský rukopis, pričom ide o mix tanečnej elektonickej hudby a iných experimentov.[2]

vili:AM
Viliam Lauko pod ťažko rozlúsknuteľným pseudonymom vili:AM brázdi slovenské kluby už zopár rôčkov. Svoj štýl sám popisuje ako broken-electro-punk-mutant-disco, komu sa nad tým nechce takto dopodrobna premýšľať, nech si len zapamätá slovká „eklektický“ a „zábavný“. vili:AM-a ste mohli pravidelne zažiť na jeho rezidentských akciách, Suburb, Električka, Spaziergang, Hipster Paradise, či Guestlist.

Petijee
Petijee je slovenský producent, ktorý sa len nedávno predstavil debutovým LP Soul Paper Scissors a už za krátku dobu si získal mnoho fanúšikov nielen na Slovensku. Pri hľadaní škatuliek pre jeho tvorbu by sme ohýbali hlavne slová ako hip-hop a soul. Charakteristické sú pre ňu lámané beaty doplnené o samplované a hrané vrstvy. 

Fallgrapp DJ SET
Za DJský pult sa postaví aj Jureš Líška - producent a líder kapely Fallgrapp, ktorá na slovenskej scéne urobila poriadne haló svojim debutovaným albumom Rieka. Elektronika, klasické hudobné nástroje, ambient, pop aj folk, to všetko sa snúbi v skladbách, vďaka ktorým skupina rozbila bank na Radio Head Awards 2014. Jureš nám večer predvedie svoju obľúbenú selekciu.

Tabačka Kulturfabrik, 20:00

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.