Štefanská pandovačka

Dátum:26. Dec - 26. Dec
Miesto:Šurany
Kategória: Párty, disco, nočný život , Športové podujatia

Popis podujatia

Advent je tu a Vianoce sa neúprosne blížia. Pod stromčekom si každý nájde, to čo si zaslúži a niektorí aj to čo nie.
Zober novú BMXku, skateboard, ajfón, hypebeast kúsky, skateové handry, nové sneakers a chleby, nových kamošov, fellákov, squat, gang aj crew.

Samozrejme nezabudni na rodinu. Hneď po tom ako navštíviš starkých, krstných, uja, tetu, sesterku a pokecáš so segrou, ktorá príde po pol roku zo zahraničia. Dokončíš skladanie puzzle s mladším bráškom, vytiahneš kapra z krku, pozbieraš prsty zo zeme, ak ti ešte dáke ostali po tých všetkých petardách. Pôjdeš sa poďakovat na polnočnú omšu (Ježiškovi a nie Santovi), za to že ťa ešte na drumkách nevyplo a si medzi živými. Dopáliš sviečky na hróboch za predkov, pospomínaš a už ti nič nebude brániť v tom, aby si pálil do Šuraaaaan na prvý vlak.

LINE - UP:

KONEX ( MILION + )
LNJH ( VAJDA, CAGY, VI3E )
VI3E ( LNJH / MÄSOKOMBINÁT )
SELO ( JUNK RIDE )
RESPOT ( STÁLE MÁLO )
HOMER3,5 ( THE MAG )
NIKA MI
DIFFEREND
NEUROTIX
MILLY808
FRISHO
JNO
CORONER
Obmedzená kapacita klubu.

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.