Handbreak X-Mass Edition w. Gabanna/SK

Dátum:25. Dec - 25. Dec
Miesto:Nové Zámky
Kategória: Párty, disco, nočný život

Popis podujatia

TAK A JE TO OPÄŤ TU PRIATELIA :)))

Nastal nám december, čas Mikulášov, čas Vianoc, čas pokoja, čas obdarovania, čas hojnosti, čas návratov domov do rodných miest, k rodinám a podobne. My v Handbreak crew vieme, že je to tak a preto Vás chceme aj tento rok tradične obdarovať Vianočnou edíciou toho čo máte najradšej - poriadneho drum&bassu.

Pod jednou strechou sa v hojnosti a láske zídeme už 25.12.2017 kde inde ako v starom dobrom W-klube. Dáme drink, potom v rámci vianočných rečičiek preberieme v skratke celý rok a nakoniec zakrepčíme na parkete v lámaných rytmoch až do ranných hodín.

Do tanca Vám všetkým, či už klubovým nováčikom alebo inventárnym záložníkom príde zahrať otec. Otec scény na slovensku, bez ktorého by drum&bassová scéna na slovensku vyzerala úplne ináč, ak by vôbec vznikla :P - sám pán GABANNA(drumatique/BA). Sekundovať mu budú HANDBREAK DJS v doposiaľ nezistených časoch a zloženiach, určite to však bude pestré, možno aj trošku neobvyklé, určite to však bude stáť za to! Záver večera následne bude patriť lokálpatriotom TOREN a GRAWITY. Hádam už len na zdravie! :P

To však ešte nie je úplne všetko, pripravené su pre Vás aj Vianočné prekvapenia a darčeky a možno príde aj..... (neprezradíme)

Ale veríme, že príde plný klub na ultravianočný Handbreak** X-Mass Edition w. Gabanna/SK a že si starí aj noví priatelia poštrngajú na ďalší úspešný rok. Tešíme sa na Vás :)
____________________________________
HANDBREAK** X-MASS EDITION
w. GABANNA/drumatique/SK

GABANNA
(drumatique/SK)

HANDBREAK DJS
(handbreak/SK)

TOREN
(SK)

GRAWITY
(wacuumairs,dnbhurka,konkoly/SK)

aaaand surprise prepared :)

W Club, 22:00

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.